1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои zipi123 ги следи

 1. BlueEyes

  Intern, Женско, 21, од Скопје
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 2. gamer-eddie

  Practice makes perfect, Машко, од Skopje
  Мислења:
  962
  Допаѓања:
  1,585
  Поени од трофеи:
  375