1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
$-ЗЕВС-$
Последна активност:
3 Јули 2013
Зачленет:
3 Јули 2013
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
8 Декември 1991 (Возраст: 28)
Локација:
Negotino

Сподели

$-ЗЕВС-$

Intern, Машко, 28, од Negotino

$-ЗЕВС-$ последен пат беше виден (како):
3 Јули 2013