1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Zerominus
Последна активност:
9 Мај 2016
Зачленет:
30 Јануари 2014
Мислења:
3
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
10

Ги следи 3

Пол:
Машко
Роденден:
9 Април 1979 (Возраст: 41)

Сподели

Zerominus

Intern, Машко, 41

Zerominus последен пат беше виден (како):
9 Мај 2016