1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Zero_CooL
Последна активност:
2 Јули 2020 во 14:07
Зачленет:
21 Декември 2010
Мислења:
53
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
70
Роденден:
20 Јули 1994 (Возраст: 25)

Сподели

Zero_CooL

Intern, 25

Zero_CooL последен пат беше виден (како):
2 Јули 2020 во 14:07