1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
zelenotosr
Последна активност:
1 Декември 2015
Зачленет:
28 Февруари 2011
Мислења:
53
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
30

Ги следи 2

Роденден:
6 Август 1985 (Возраст: 34)

Сподели

zelenotosr

Intern, 34

www.strumicacity.com 9 oктомври 2012

zelenotosr последен пат беше виден (како):
1 Декември 2015