1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
zedubosque
Последна активност:
3 Јануари 2013
Зачленет:
29 Декември 2012
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
2 Јануари 1993 (Возраст: 27)

Сподели

zedubosque

Intern, Машко, 27

zedubosque последен пат беше виден (како):
3 Јануари 2013