1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои zdravkovskii ги следи

 1. G4M3R

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  619
  Допаѓања:
  608
  Поени од трофеи:
  255
 2. moongose

  Unstoppable , 50
  Мислења:
  2,321
  Допаѓања:
  2,566
  Поени од трофеи:
  1,692