1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
zdravkovskii
Последна активност:
28 Мај 2020 во 14:50
Зачленет:
14 Јануари 2011
Мислења:
315
Допаѓања:
273
Поени од трофеи:
205

Ги следи 2

Веб-страна:
Локација:
Bitola
Занимање:
Видео/Анимација

Сподели

zdravkovskii

Gaining Experience, од Bitola

zdravkovskii последен пат беше виден (како):
28 Мај 2020 во 14:50