1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
zarko90
Последна активност:
17 oктомври 2016
Зачленет:
28 Март 2012
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
15 Декември 1990 (Возраст: 29)

Сподели

zarko90

Intern, Машко, 29

zarko90 последен пат беше виден (како):
17 oктомври 2016