1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
zakivikmar
Последна активност:
13 ноември 2015
Зачленет:
12 ноември 2015
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
15
Пол:
Женско
Роденден:
25 Јули 1972 (Возраст: 47)

Сподели

zakivikmar

Intern, Женско, 47

Барам соработници за интернет маркетинг. Информации на е-маил: [email protected] 12 ноември 2015

zakivikmar последен пат беше виден (како):
13 ноември 2015