1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј
Zabegann
Последна активност:
19 Мај 2020
Зачленет:
19 Јануари 2015
Мислења:
56
Допаѓања:
59
Поени од трофеи:
100

Ги следи 2

Следачи 2

Пол:
Машко
Роденден:
25 Април 1985 (Возраст: 35)

Сподели

Zabegann

Gaining Experience, Машко, 35

Zabegann последен пат беше виден (како):
19 Мај 2020
  1. На профилот на Zabegann сеуште нема пораки.
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За

  Пол:
  Машко
  Роденден:
  25 Април 1985 (Возраст: 35)
  Processor & Cooler:
  AMD FX 8350 & ICE BLADE 200M
  Storage:
  Kingston SSD 2.5" HyperX Fury Series 120GB
  PSU:
  Cooler Master RS700-ACAB-D3
  RAM:
  Kingston DDR3 8GB 2400MHz (2x4) HyperX Beast
  VGA:
  SAPPHIRE Vapor-X R9 280X 3G D5
  Case:
  Од вториот компјутер бајѓи старо
  Mouse:
  A4TECH (N-600X)Padless Mouse
  Audio:
  On board
  Monitor:
  ACER B243W
  Keyboard:
  Најевтината
  Motherboard:
  Gigabyte GA-970A-DS3P
  OS:
  Windows 7 Ultimate x64
  Прекар:
  kuze
  Омилен цитат:
  MY WAY IS THE HARD WAY
  Најчесто користени апликации:
  Call Of Duty 2
  Интереси:
  http://www.vojnici.ucoz.com/