• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од za1denar.com.mk

 1. Z

  za1denar.com.mk

  Здраво на сите, беа споменати неколку работи во врска со веб сајтот za1denar.com.mk, па најлесно е да ги одговориме една по една. Не секој сака да се слика кога ќе победи. Во најголем број од случаевите, треба да ги убедуваме корисниците да се сликаат. Тие што добиле голем производ најчесто...
 2. Z

  za1denar.com.mk

  Здраво на сите, Јас сум еден од креаторите на сајтот za1denar.com.mk. Се надевам дека ќе можам да ви одговорам на прашањата кои ќе ги имате. Мило ми е што постои ваква тема на овој форум. Секогаш е подобро кога се зборува отворено за новите работи. БОТОВИТЕ кои што ги спомнува MASTER4E не се...
На врв Дно