1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Z32WB
Последна активност:
13 Декември 2009
Зачленет:
17 oктомври 2008
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Ги следи 1

Сподели

Z32WB

Intern

Z32WB последен пат беше виден (како):
13 Декември 2009