1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
yuuxuu
Последна активност:
5 Јуни 2020 во 12:44
Зачленет:
13 Мај 2015
Мислења:
24
Допаѓања:
18
Поени од трофеи:
70
Пол:
Машко
Роденден:
30 Јуни 1983 (Возраст: 36)

Сподели

yuuxuu

Intern, Машко, 36

yuuxuu последен пат беше виден (како):
5 Јуни 2020 во 12:44