1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by &YL

 1. &YL
 2. &YL
 3. &YL
 4. &YL
 5. &YL
  fala no i so ova ne mi raboti bese za MENDI19
  Мислење од: &YL, 14 Април 2010 Во форумот: C // C++
 6. &YL
  fala no i so ova ne mi raboti
  Мислење од: &YL, 14 Април 2010 Во форумот: C // C++
 7. &YL
 8. &YL
  kaj a2 + b2 = c2 ova 2 e stepen (primer: A na Kvadrat)
  Мислење од: &YL, 13 Април 2010 Во форумот: C // C++
 9. &YL
 10. &YL
  kaj IF ja imam zaboraveno ) .......
  Мислење од: &YL, 10 Април 2010 Во форумот: C // C++
 11. &YL
 12. &YL
 13. &YL