• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
&
Реакции
0
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

  • Напиши нешто...Здраво драги јас сум Софија по име Јас сум тука во потрага по пријател, претпоставувам дека ќе го ценат е мојот пријател да ме контактирате директно на мојот маил ([email protected]) за повеќе објаснување и за нас да знаат едни со други многу добро . и јас ќе ти испрати повеќе од моите слики.
    Твое нов пријател Софија
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Дно