• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
X
Реакции
15
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

 • Dali seuste vazi oglasot za Win admin i C# developer? I dali CVto treba da e na angliski ili na makedonski?
  X
  xzappa
  da oglasot vazi, treba da e na angliski posto toj so ke te intervjuira e od USA, ne mora da e nisto fancy samo napisi so znajs i sto si rabotel, se ke se proveri. pozz
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно