1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Трофеи освоени од xxxxx25mk

 1. 50
  Доделено: 8 Февруари 2019

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!

 2. 10
  Доделено: 4 oктомври 2016

  Допаднати 25 мислења

  Твоите мислења се допаднати 25 пати.

 3. 10
  Доделено: 3 Мај 2016

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.

 4. 5
  Доделено: 5 Април 2016

  Допаднато мислење

  На некого му се допаѓа едно од твоите мислења.

 5. 5
  Доделено: 22 Март 2016

  Прво мислење

  Постирај едно мислење на форумот

 6. 10
  Доделено: 4 Февруари 2014

  Facebook

  Поврзи го твоето корисничко име со Facebook.