1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
xxxxx25mk
Последна активност:
27 Март 2020 во 08:50
Зачленет:
4 Февруари 2014
Мислења:
62
Допаѓања:
38
Поени од трофеи:
90
Пол:
Машко
Локација:
Bitola

Сподели

xxxxx25mk

Intern, Машко, од Bitola

xxxxx25mk последен пат беше виден (како):
27 Март 2020 во 08:50