1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Трофеи освоени од xtazy

 1. 50
  Доделено: 1 Јуни 2016

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!

 2. 10
  Доделено: 16 Мај 2013

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.

 3. 137
  Доделено: 8 Декември 2011

  1337

  П0571р4ј 1337 м15л3њ4

 4. 5
  Доделено: 3 Декември 2011

  Прво мислење

  Постирај едно мислење на форумот