1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
xristijanGTI
Последна активност:
20 Февруари 2020 во 13:39
Зачленет:
7 Март 2011
Мислења:
281
Допаѓања:
303
Поени од трофеи:
205
Пол:
Машко
Локација:
Ќупурли
Занимање:
Студенат

Сподели

xristijanGTI

Gaining Experience, Машко, од Ќупурли

#include <life.h> 14 Март 2017

xristijanGTI последен пат беше виден (како):
20 Февруари 2020 во 13:39