xristijanGTI
Последна активност:
25 Јули 2017 at 07:38
Зачленет:
7 Март 2011
Мислења:
81
Допаѓања:
62
Поени од трофеи:
90
Пол:
Машко
Локација:
Ќупурли
Занимање:
Студенат

Сподели

xristijanGTI

Wax on, wax off, Машко, од Ќупурли

#include <life.h> 14 Март 2017

xristijanGTI последен пат беше виден како:
Прегледува тема Продавам процесори Quad Core и Core 2 Duo за socket LGA 775, 25 Јули 2017 at 07:38