1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
xlisp
Последна активност:
1 ноември 2019
Зачленет:
27 Декември 2012
Мислења:
4
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
65
Пол:
Машко

Сподели

xlisp

Intern, Машко

xlisp последен пат беше виден (како):
1 ноември 2019