1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои xhktw ги следи

 1. Aleks

  Gaining Experience
  Мислења:
  5,748
  Допаѓања:
  286
  Поени од трофеи:
  1,217
 2. Andrijeski

  Gaining Experience, 36
  Мислења:
  2,599
  Допаѓања:
  65
  Поени од трофеи:
  562
 3. Enforcer_

  Practice makes perfect
  Мислења:
  946
  Допаѓања:
  1,042
  Поени од трофеи:
  355
 4. Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,550
  Допаѓања:
  25,671
  Поени од трофеи:
  2,377
 5. Fatihh

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  372
  Допаѓања:
  50
  Поени од трофеи:
  235
 6. fuUuUzZzZy

  Mr. Sensei, Машко, од Ohrid
  Мислења:
  4,837
  Допаѓања:
  824
  Поени од трофеи:
  827
 7. HijackHacker

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  5,108
  Допаѓања:
  297
  Поени од трофеи:
  1,227
 8. Ismet

  Intern, 32
  Мислења:
  250
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  0
 9. JunkieMKD

  Retro King, Машко, од Ке Пенине
  Мислења:
  2,333
  Допаѓања:
  1,001
  Поени од трофеи:
  842
 10. MetalGear

  On your way to fame, Машко, 33
  Мислења:
  2,993
  Допаѓања:
  504
  Поени од трофеи:
  812
 11. olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,584
  Допаѓања:
  3,524
  Поени од трофеи:
  1,817
 12. omegaRED

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,301
  Допаѓања:
  2,702
  Поени од трофеи:
  1,707
 13. prichina

  Cuda 5.5, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,810
  Допаѓања:
  5,012
  Поени од трофеи:
  2,312
 14. RagingDemon

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  6,332
  Допаѓања:
  5,247
  Поени од трофеи:
  2,302
 15. StarBuck

  HC, од Берлин
  Мислења:
  1,295
  Допаѓања:
  48
  Поени од трофеи:
  392