1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат xhktw

 1. CDR``

  Intern, Машко, 23, од Кочани
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  20
 2. Costigan_Jr

  Unstoppable , 30, од Битола
  Мислења:
  2,836
  Допаѓања:
  3,947
  Поени од трофеи:
  1,717
 3. Enforcer_

  Practice makes perfect
  Мислења:
  946
  Допаѓања:
  1,042
  Поени од трофеи:
  355
 4. FrukaZ

  Gaining Experience, Машко, 23, од Prague
  Мислења:
  312
  Допаѓања:
  361
  Поени од трофеи:
  205
 5. omegaRED

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,301
  Допаѓања:
  2,702
  Поени од трофеи:
  1,707
 6. prichina

  Cuda 5.5, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,810
  Допаѓања:
  5,012
  Поени од трофеи:
  2,312