• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Xenor
Реакции
41

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења За Огласи

 • индустриско информатички смер сеа учам 4-год, а основно кире гаврилоски
  Имам, прво почнав со Digimon, прва аниме серија ми беше, па после Dragonball(некако најинтересна ми беше), па Pokemon, па Beyblade, па Yu-Gi-Oh и пред некое време го гледав и Naruto(ова дури почнав и игра да играм http://naruto-arena.com/) и така. Ти што имаш гледано и што ти беше најинтересно?
  Бев, дури не ги изгледав некои од поинтересните. Па дури и сега понекогаш погледнувам ако има нешто интересно.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно