• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
Xenor
Реакции
41
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

 • индустриско информатички смер сеа учам 4-год, а основно кире гаврилоски
  Имам, прво почнав со Digimon, прва аниме серија ми беше, па после Dragonball(некако најинтересна ми беше), па Pokemon, па Beyblade, па Yu-Gi-Oh и пред некое време го гледав и Naruto(ова дури почнав и игра да играм http://naruto-arena.com/) и така. Ти што имаш гледано и што ти беше најинтересно?
  Бев, дури не ги изгледав некои од поинтересните. Па дури и сега понекогаш погледнувам ако има нешто интересно.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно