1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

xenon's Recent Activity

 1. На xenon му/ѝ се допаѓа мислењето на Daniel86 во темата Подарувам Донации за добротворни цели.

  Без навреда момци, ама темава не е за донации кои ќе си ги делиме меѓу нас, туку е за добротворни цели, за деца без родители, сиромашни...

  22 Септември 2019 во 09:28
 2. На xenon му/ѝ се допаѓа мислењето на psyside во темата Apple паметни телефони - генерална дискусија.

  Да, бидејќи типов не е hc apple fanboy, и бидејќи The Verge се за верување. Note 10 го коле pixel у темница, ама споредбата е со Pixel,...

  18 Септември 2019 во 08:40