1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои xenon ги следи

 1. Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,829
  Допаѓања:
  26,030
  Поени од трофеи:
  2,377