1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат xenon

 1. abraxass

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  66
  Допаѓања:
  87
  Поени од трофеи:
  110
 2. alumen :)

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,125
  Допаѓања:
  596
  Поени од трофеи:
  355
 3. bogoevski

  Unstoppable , Машко, од Longyearbyen
  Мислења:
  1,685
  Допаѓања:
  2,662
  Поени од трофеи:
  1,517
 4. borcep

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Скопје
  Мислења:
  767
  Допаѓања:
  1,233
  Поени од трофеи:
  280
 5. CDR``

  Intern, Машко, 22, од Кочани
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  20
 6. Creed_Bratton

  Gaining Experience, од EU
  Мислења:
  291
  Допаѓања:
  337
  Поени од трофеи:
  315
 7. dejan_str

  Unbeatable , Машко, 36, од OHRID кај ензероно
  Мислења:
  7,734
  Допаѓања:
  4,478
  Поени од трофеи:
  2,202
 8. draganamon

  Gaining Experience, Машко, 32, од Skopje
  Мислења:
  310
  Допаѓања:
  425
  Поени од трофеи:
  165
 9. elena_gemini

  Intern, Женско, 29
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  20
 10. Filip988

  Intern, Машко
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  30
  Поени од трофеи:
  20
 11. loc geek

  Gaining Experience, Машко, 21, од Radovis
  Мислења:
  154
  Допаѓања:
  51
  Поени од трофеи:
  70
 12. makedonija12

  Intern, 32
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  55
 13. MarkoHF

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје - Кисела Вода
  Мислења:
  846
  Допаѓања:
  1,108
  Поени од трофеи:
  375
 14. marto

  Gaining Experience, Машко, од Skopje
  Мислења:
  171
  Допаѓања:
  169
  Поени од трофеи:
  150
 15. Mr.Right

  Intern, Машко, 20, од Naselba Dracevo, Kisela Voda, Macedonia
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  65
 16. nikigo

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  271
  Допаѓања:
  270
  Поени од трофеи:
  205
 17. OldSchoolPvP

  Practice makes perfect, Машко, 24, од Shutter Island
  Мислења:
  753
  Допаѓања:
  1,184
  Поени од трофеи:
  265
 18. prichina

  Cuda 5.5, Машко, 36, од Скопје
  Мислења:
  7,827
  Допаѓања:
  5,008
  Поени од трофеи:
  2,312
 19. smdprint

  Gaining Experience, Машко, 52, од Струга
  Мислења:
  378
  Допаѓања:
  170
  Поени од трофеи:
  312
 20. ТАТА_МАТА

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,360
  Допаѓања:
  1,484
  Поени од трофеи:
  492