1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
xcen3x
Последна активност:
28 Јуни 2020
Зачленет:
22 Мај 2009
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
175

Сподели

xcen3x

Intern

xcen3x последен пат беше виден (како):
28 Јуни 2020