1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
xaocot
Последна активност:
12 ноември 2019 во 14:23
Зачленет:
15 Април 2011
Мислења:
110
Допаѓања:
45
Поени од трофеи:
90

Сподели

xaocot

Intern

xaocot последен пат беше виден (како):
12 ноември 2019 во 14:23