1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
x_X_x^^
Последна активност:
28 Март 2020 во 14:04
Зачленет:
10 Април 2016
Мислења:
2
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
2 Март 1987 (Возраст: 33)

Сподели

x_X_x^^

Intern, Машко, 33

x_X_x^^ последен пат беше виден (како):
28 Март 2020 во 14:04