• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од X12

  1. X12

    MySql грешка Could not get style data

    Здраво на сите ИТ Форумџии, вака пред некој ден на пхпбб3 форум инсталирав нов темплејт од добро познатите RocketTheme, темплејтот на локален хост работи одлично и нема никакви грешки пропусти, е сега имам проблем со базата на податоци ми јавува грешка : Јас пред да го инсталирам темплејтот...
На врв Дно