1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
worm993
Последна активност:
3 Јануари 2009
Зачленет:
27 Декември 2008
Мислења:
11
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
13 Јануари 1993 (Возраст: 26)

Сподели

worm993

Intern, 26

worm993 последен пат беше виден (како):
3 Јануари 2009