1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
WorM1
Последна активност:
9 oктомври 2019 во 21:56
Зачленет:
25 Август 2016
Мислења:
1
Допаѓања:
10
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
9 Септември 1989 (Возраст: 30)

Сподели

WorM1

Intern, Машко, 30

WorM1 последен пат беше виден (како):
9 oктомври 2019 во 21:56