1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј

worker_x's Recent Activity

  1. На worker_x му/ѝ се допаѓа мислењето на gamon во темата Експресна претплата.

    правно криминалец е сајтот но телекомот помага во криминално длео, и тоа како е криминал.

    25 Јуни 2019 во 00:37