1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Win311hd
Последна активност:
15 Септември 2019 во 17:30
Зачленет:
7 Јули 2014
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
50

Сподели

Win311hd

Intern

Win311hd последен пат беше виден (како):
[Преку Tapatalk] Учествува во порака, 15 Септември 2019 во 17:30