1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
washburn
Последна активност:
16 Декември 2010
Зачленет:
9 Декември 2009
Мислења:
33
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Сподели

washburn

Intern

washburn последен пат беше виден (како):
16 Декември 2010