1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
waRp_
Последна активност:
2 Септември 2010
Зачленет:
31 Јануари 2008
Мислења:
17
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Следачи 1

Роденден:
25 ноември 1987 (Возраст: 32)

Сподели

waRp_

Intern, 32

waRp_ последен пат беше виден (како):
2 Септември 2010