1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
wack0
Последна активност:
3 Септември 2012
Зачленет:
15 Септември 2009
Мислења:
84
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
30

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
oктомври 25

Сподели

wack0

Intern, Машко

wack0 последен пат беше виден (како):
3 Септември 2012