1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
W1ndows
Последна активност:
19 Јануари 2012
Зачленет:
29 Јули 2008
Мислења:
33
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
10

Следачи 1

Веб-страна:

Сподели

W1ndows

Intern

W1ndows последен пат беше виден (како):
19 Јануари 2012