• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

w0rm

Роденден
9 април 1998 (Возраст: 23)
Локација
Струмица
Прекар
Жика
Професија
Информатичар
Омилен цитат
Заеби
Музика
Rock, Rap и све шо е андерграунд.
Програмски јазици
HTML
Пол
Машки
Најчесто користени апликации
Firefox
Омилен спорт
Фудбал

Трофеи

 1. 5

  Се допаѓате некому

  Некој некаде реагираше позитивно на некоја од вашите пораки. Продолжете така за да добиете повеќе!
 2. 5

  Прва порака

  Напишете порака некаде на сајтот за да го добиете овој трофеј.
На врв Дно