• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
[W*O*R*I*X]
Реакции
11
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

 • stefan.stojanov на скајп контактирај ме за акаунт на замунда.
  • Ми се допаѓа
  Реакции: [W*O*R*I*X]
  [W*O*R*I*X]
  [W*O*R*I*X]
  те имам на скајп ај коа ке се окл ке ти пишам ;)
  другар ќе побарам кај братучед ми ако има некоја книга во пдф за ц++ на српски па ќе те информирам
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно