• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

w.a.v.e

Od shto strada chovechkata rasa?strada od masovna hipnoza,nie sme hipnotizirani od luge kako:novinari,politichari,uchiteli,predavachi.... nie sme vo sistemot narechen drzava i vo svet koj go vrtat neverovatno bolni luge.Jazot pomegu shto tie kazuvat deka ke bide a shto realno se sluchuva e apsoluten enormous.
Роденден
17 октомври 1981 (Возраст: 40)
Mouse
RAZER deathadder chroma
Audio
M-audio
Омилен цитат
http://youtu.be/Yxfn5PFWYTk
Музика
psytrance
Видео
https://www.youtube.com/watch?v=g7cylfQtkDg
Пол
Машки
На врв Дно