• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

vuksanov zarko

Роденден
24 октомври 1971 (Возраст: 50)
Прекар
zare
Професија
elektro
Музика
macedonska i yu

Трофеи

 1. 5

  Прва порака

  Напишете порака некаде на сајтот за да го добиете овој трофеј.
 2. 50

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!
 3. 10

  Facebook

  Поврзи го твоето корисничко име со Facebook.
На врв Дно