• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од VS007

  1. V

    Каква фирма е Сеавус?

    Не е убаво да се зборува лошо за никого, но јас овде ке го раскажам сопственото искуство, бидејќи примерите се важни, а не празни реченици и тужакања. Да се нарече тоа што го прави Сеавус едукација е малце претерано. Во ред многу луѓе ќе научат да работат во Сеавус, али на сметка на скапо...
На врв Дно