• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
Voya
Реакции
8
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

 • Не знам дали пораките ти се стигнати, и ако се стигнати дали се прочитани. Али ова сигурно ќе го прочиташ:
  Те чекам на Скајп.
  Поздрав.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно