1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
vonuzu
Последна активност:
6 Јули 2020 во 17:09
Зачленет:
18 oктомври 2009
Мислења:
5
Допаѓања:
7
Поени од трофеи:
180
Роденден:
21 Јуни 1979 (Возраст: 41)

Сподели

vonuzu

Intern, 41

vonuzu последен пат беше виден (како):
6 Јули 2020 во 17:09