1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Volkswagen
Последна активност:
13 Март 2018
Зачленет:
12 Септември 2008
Мислења:
220
Допаѓања:
64
Поени од трофеи:
100
Роденден:
31 oктомври 1985 (Возраст: 33)

Сподели

Volkswagen

Gaining Experience, 33

Volkswagen последен пат беше виден (како):
13 Март 2018