1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Војвода
Зачленет:
26 oктомври 2012
Мислења:
2,137
Допаѓања:
3,480
Поени од трофеи:
1,692

Следачи 3

Пол:
Машко
Локација:
Скопје

Сподели