1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
vojkan
Последна активност:
23 Јуни 2011
Зачленет:
19 Јуни 2007
Мислења:
404
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
0

Следачи 1

Сподели

vojkan

Intern

vojkan последен пат беше виден (како):
23 Јуни 2011